| Color: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Base dimensions: | 400 x 400 mm |
| Hmotnost kg: | 20 kg |
| Load capacity: | 120 kg |
| Frame: | ocel, otočná s vratným mechanismem |
| Seat height: | 650 mm |
| Purpose: | interiér |
| Čalounění: | kůže, regenerovaná kůže |
| Finishes frame: | satin |
| Material of seat: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 460 mm |
| Hloubka sedáku: | 420 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Kuadra 4427_F
Barová židle s čalouněnou skořepinou v pravé kůži(přírodní a regenerovaná) s dekor.stehy
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |




