| Farbe: | bílá, písková, červená, černá |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 5,9 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Tiefe: | 505 mm |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Sitzhöhe: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 810 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Stohovatelnost: | 8 ks |
| Oberflächenbehandlung: | chrom, v barvě plastu |
| Material Rückenlehne: | technopolymer |
| Durchmesser Beine: | 16 mm |
| Breite: | 530 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Kuadra XL 2403
Židle s plastovou skořepinou a ocelovou kostrou Kuadra XL 2403



