| Barva: | bílá, písková, červená, černá |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 5,9 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka: | 505 mm |
| Kostra / rám: | ocel |
| Výška sedáku od země: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 810 mm |
| Určení: | interiér |
| Stohovatelnost: | 8 ks |
| Povrchová úprava: | chrom, v barvě plastu |
| Sedák: | technopolymer |
| Průměr nohy: | 16 mm |
| Šířka: | 530 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
ŽIDLE Kuadra XL 2403
Židle s plastovou skořepinou a ocelovou kostrou Kuadra XL 2403



