| Farbe: | Dle vzorníku. Jedno či dvoubarevná kombinace vnitř |
|---|---|
| Höhe: | 760 mm |
| Tiefe: | 510 mm |
| Rahmen / Gestell: | Leštěné aluminium,barva |
| Sitzhöhe: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 660 mm |
| Čalounění: | Čalounění může být zcela látkou,kůží nebo imitací |
| Breite: | 585 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
LAJA 885
Leider gibt es keine Produktbeschreibung.





