| Color: | Dle vzorníku. Jedno či dvoubarevná kombinace vnitř |
|---|---|
| Height: | 760 mm |
| Depth: | 510 mm |
| Frame: | Leštěné aluminium,barva |
| Seat height: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 660 mm |
| Čalounění: | Čalounění může být zcela látkou,kůží nebo imitací |
| Width: | 585 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
LAJA 885
Unfortunately there is no product description.





