| Basisdurchmesser: | 400 mm |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 21 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocel, otočná s vratným mechanismem |
| Sitzhöhe: | 800 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Oberflächenbehandlung: | chrom, satin, černá, RAL 9006 |
| Material Rückenlehne: | přírodní dub, wenge |
| Šířka sedáku: | 420 mm |
| Hloubka sedáku: | 360 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
Magoo 4157
Barová židle s otočným dřevěným sedákem.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |