| Base diameter: | 400 mm |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 21 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Frame: | ocel, otočná s vratným mechanismem |
| Seat height: | 800 mm |
| Purpose: | interiér |
| Finishes frame: | chrom, satin, černá, RAL 9006 |
| Material of seat: | přírodní dub, wenge |
| Šířka sedáku: | 420 mm |
| Hloubka sedáku: | 360 mm |
| Availability: | Na objednávku |
Magoo 4157
Barová židle s otočným dřevěným sedákem.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |