| Farbe: | bílá, černá, červená, oranžová, bílá káva, antraci |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 5,5 kg |
| Tragfähigkeit: | 120 kg |
| Tiefe: | 550 mm |
| Rahmen / Gestell: | hliník |
| Sitzhöhe: | 450 mm |
| Výška opěradla od země: | 790 mm |
| Bestimmung: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 8 ks |
| Oberflächenbehandlung: | broušený hliník, leštěný hliník, barva |
| Material Rückenlehne: | polypropylen |
| Breite: | 465 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
MYA 700
Židle s celohliníkovou kostrou a plastovým sedákem.







