| Barva: | bílá, černá, červená, oranžová, bílá káva, antraci |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 5,5 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hloubka: | 550 mm |
| Kostra / rám: | hliník |
| Výška sedáku od země: | 450 mm |
| Výška opěradla od země: | 790 mm |
| Určení: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 8 ks |
| Povrchová úprava: | broušený hliník, leštěný hliník, barva |
| Sedák: | polypropylen |
| Šířka: | 465 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
ŽIDLE MYA 700
Židle s celohliníkovou kostrou a plastovým sedákem.







