| Farbe: | bílá, černá, bílá káva |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 4,8 kg |
| Tragfähigkeit: | 120 kg |
| Tiefe: | 550 mm |
| Rahmen / Gestell: | hliníková |
| Sitzhöhe: | 450 mm |
| Výška opěradla od země: | 790 mm |
| Opěrák: | textilie |
| Bestimmung: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 8 ks |
| Oberflächenbehandlung: | broušený hliník, leštěný hliník, barva |
| Material Rückenlehne: | polypropylen |
| Breite: | 465 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
MYA 701
Židle s pevnou hliníkovou kostrou (jeden odlitek), plastovým sedákem a opěrákem z textílie.





