| Color: | bílá, černá, bílá káva |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 4,8 kg |
| Load capacity: | 120 kg |
| Depth: | 550 mm |
| Frame: | hliníková |
| Seat height: | 450 mm |
| Výška opěradla od země: | 790 mm |
| Opěrák: | textilie |
| Purpose: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 8 ks |
| Finishes frame: | broušený hliník, leštěný hliník, barva |
| Material of seat: | polypropylen |
| Width: | 465 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
MYA 701
Židle s pevnou hliníkovou kostrou (jeden odlitek), plastovým sedákem a opěrákem z textílie.





