| Materialbeschreibung: | polypropylen |
|---|---|
| Farbe: | bílá, černá, červená, oranžová, bílá káva, antraci |
| Hmotnost kg: | 7,4 kg |
| Tragfähigkeit: | 120 kg |
| Tiefe: | 495 mm |
| Rahmen / Gestell: | hliníková |
| Sitzhöhe: | 495 mm |
| Výška opěradla od země: | 790 mm |
| Bestimmung: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 6 ks |
| Oberflächenbehandlung: | broušený hliník, barva |
| Breite: | 525 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
MYA 705
Židle s područkami, pevnou hliníkovou kostrou (jeden odlitek) a plastovým sedákem.









