| Material Specification: | polypropylen |
|---|---|
| Color: | bílá, černá, červená, oranžová, bílá káva, antraci |
| Hmotnost kg: | 7,4 kg |
| Load capacity: | 120 kg |
| Depth: | 495 mm |
| Frame: | hliníková |
| Seat height: | 495 mm |
| Výška opěradla od země: | 790 mm |
| Purpose: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 6 ks |
| Finishes frame: | broušený hliník, barva |
| Width: | 525 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
MYA 705
Židle s područkami, pevnou hliníkovou kostrou (jeden odlitek) a plastovým sedákem.









