| Materialbeschreibung: | Dřevo, textil |
|---|---|
| Dezén: | Wenge |
| Höhe: | 240 mm |
| Tiefe: | 140 mm |
| Rahmen / Gestell: | Dřevo |
| Produktart: | Osvětlení |
| Breite: | 180 mm |
| Verfügbarkeit: | 1ks skladem |
| Žárovky součástí balení: | Ne |
| Druh patice: | E27 |
| Výkon: | Max 60 W |
| Materiál stínidla: | Přírodní len |
NÁSTĚNNÉ OSVĚTLENÍ DM2658 – II.jakost
Jednoduché nástěnné osvětlení, které kombinuje přírodní materiály.
SLEVA 60%
