| Material Specification: | Dřevo, textil |
|---|---|
| Dezén: | Wenge |
| Height: | 240 mm |
| Depth: | 140 mm |
| Frame: | Dřevo |
| Type of product: | Osvětlení |
| Width: | 180 mm |
| Availability: | 1ks skladem |
| Žárovky součástí balení: | Ne |
| Druh patice: | E27 |
| Výkon: | Max 60 W |
| Materiál stínidla: | Přírodní len |
NÁSTĚNNÉ OSVĚTLENÍ DM2658 – II.jakost
Jednoduché nástěnné osvětlení, které kombinuje přírodní materiály.
SLEVA 60%
