| Materialbeschreibung: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Farbe: | Dle vzorníku |
| Höhe: | 870 mm |
| Hmotnost kg: | 7 kg |
| Tiefe: | 560 mm |
| Sitzhöhe: | 490 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Breite: | 470 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
OPERA NORMA 49 F
Leider gibt es keine Produktbeschreibung.

