| Material Specification: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Color: | Dle vzorníku |
| Height: | 870 mm |
| Hmotnost kg: | 7 kg |
| Depth: | 560 mm |
| Seat height: | 490 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Width: | 470 mm |
| Availability: | Na objednávku |
OPERA NORMA 49F
Unfortunately there is no product description.

