| Farbe: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Basisdurchmesser: | 220 mm |
| Hmotnost kg: | 13 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocel, otočná |
| Sitzhöhe: | 770 mm - 820 mm ( dle druhu sedáku ) |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Oberflächenbehandlung: | černá barva, ostatní barvy dle vzorníku, chrom, br |
| Material Rückenlehne: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 335 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Permanent 4726 4727
Barová židle s pevným nebo otočným sedákem. Sedáky možno vybrat z pěti typů.
| Preis mit MwSt | 6 970 Kč |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | 5 760 Kč |
