| Color: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Base diameter: | 220 mm |
| Hmotnost kg: | 13 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Frame: | ocel, otočná |
| Seat height: | 770 mm - 820 mm ( dle druhu sedáku ) |
| Purpose: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Finishes frame: | černá barva, ostatní barvy dle vzorníku, chrom, br |
| Material of seat: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 335 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Permanent 4726 4727
Barová židle s pevným nebo otočným sedákem. Sedáky možno vybrat z pěti typů.
| Price with VAT: | 6 970 Kč |
|---|---|
| Price without VAT: | 5 760 Kč |
