| Farbe: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Basisdurchmesser: | 280 mm |
| Hmotnost kg: | 15 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocel, otočná |
| Sitzhöhe: | 780 mm - 820 mm ( dle druhu sedáku ) |
| Bestimmung: | interiér |
| Oberflächenbehandlung: | chrom, broušená ocel |
| Material Rückenlehne: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 335 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Permanent 4736 4737
Barová židle Permanent 4737 s pevným nebo otočným sedákem. Možnost výběru ze dvou typů čalouněných sedáků.
| Preis mit MwSt | 8 966 Kč |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | 7 410 Kč |


