| Color: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Base diameter: | 280 mm |
| Hmotnost kg: | 15 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Frame: | ocel, otočná |
| Seat height: | 780 mm - 820 mm ( dle druhu sedáku ) |
| Purpose: | interiér |
| Finishes frame: | chrom, broušená ocel |
| Material of seat: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 335 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Permanent 4736 4737
Barová židle Permanent 4737 s pevným nebo otočným sedákem. Možnost výběru ze dvou typů čalouněných sedáků.
| Price with VAT: | 8 966 Kč |
|---|---|
| Price without VAT: | 7 410 Kč |


