| Material: | Čalouněný nehořlavou polyuretanovou pěnou |
|---|---|
| Farbe: | Dle vzorníku |
| Höhe: | 780 mm |
| Tiefe: | 620 mm |
| Rahmen: | Chromovaný ocelový rám |
| Sitzhöhe vom Boden: | 450 mm |
| Falten: | Jednotlivé díly se mohou spojit díky plastovým spo |
| Polsterung: | Dle vzorníku čalounění |
| Stoffzusammensetzung: | Nohy z ocelových trubek Ø16mm |
| Produktart: | Modulární systém, který se skládá ze sedacích prvk |
| Breite: | 620 mm |
| Verfügbarkeit: | Auf Bestellung |
| Produzent: | PEDRALI |
POLSTERSTUHL Host 201
Leider gibt es keine Produktbeschreibung.


