| Materiálové provedení: | Čalouněný nehořlavou polyuretanovou pěnou |
|---|---|
| Barva: | Dle vzorníku |
| Výška: | 780 mm |
| Hloubka: | 620 mm |
| Kostra / rám: | Chromovaný ocelový rám |
| Výška sedáku od země: | 450 mm |
| Skládací provedení: | Jednotlivé díly se mohou spojit díky plastovým spo |
| Čalounění: | Dle vzorníku čalounění |
| Složení materiálu: | Nohy z ocelových trubek Ø16mm |
| Druh výrobku: | Modulární systém, který se skládá ze sedacích prvk |
| Šířka: | 620 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
ČALOUNĚNÁ ŽIDLE Host 201
Bohužel produkt nemá žádný popis.


