| Farbe: | Dle vzorníku |
|---|---|
| Höhe: | 760 mm |
| Tiefe: | 520 mm |
| Rahmen / Gestell: | Chromovaný nebo lakovaný ocelový rám Ø12 mm |
| Sitzhöhe: | 460 mm |
| Čalounění: | Čalounění může být zcela látkou,kůží nebo imitací |
| Breite: | 605 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
POLSTERSTUHL LAJA 881
Leider gibt es keine Produktbeschreibung.

