| Color: | Dle vzorníku |
|---|---|
| Height: | 760 mm |
| Depth: | 520 mm |
| Frame: | Chromovaný nebo lakovaný ocelový rám Ø12 mm |
| Seat height: | 460 mm |
| Čalounění: | Čalounění může být zcela látkou,kůží nebo imitací |
| Width: | 605 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
UPHOLSTERED CHAIR LAJA 881
Unfortunately there is no product description.

