| Farbe: | bílá, černá, bílá káva |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 5 kg |
| Tragfähigkeit: | 120 kg |
| Tiefe: | 550 mm |
| Rahmen / Gestell: | hliník |
| Sitzhöhe: | 455 mm |
| Výška opěradla od země: | 790 mm |
| Opěrák: | textilie |
| Bestimmung: | interiér |
| Stohovatelnost: | 4 ks |
| Oberflächenbehandlung: | broušený hliník, leštěný hliník |
| Material Rückenlehne: | látka, koženka, kůže |
| Breite: | 465 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
POLSTERSTUHL MYA 702
Židle s kostrou z hliníku, čalouněným sedákem a opěrákem z textilie.


