| Color: | bílá, černá, bílá káva |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 5 kg |
| Load capacity: | 120 kg |
| Depth: | 550 mm |
| Frame: | hliník |
| Seat height: | 455 mm |
| Výška opěradla od země: | 790 mm |
| Opěrák: | textilie |
| Purpose: | interiér |
| Stohovatelnost: | 4 ks |
| Finishes frame: | broušený hliník, leštěný hliník |
| Material of seat: | látka, koženka, kůže |
| Width: | 465 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
UPHOLSTERED CHAIR MYA 702
Židle s kostrou z hliníku, čalouněným sedákem a opěrákem z textilie.


