| Farbe: | černá |
|---|---|
| Basisdurchmesser: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 14,4 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Tiefe: | 530 mm |
| Rahmen / Gestell: | ocel / otočná, výškově stavitelná |
| Sitzhöhe: | 430 mm - 525 mm |
| Výška opěradla od země: | 740 mm - 835 mm |
| Výškově nastavitelné: | ano |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | sedák GLISS 900.3 - není součástí židle |
| Oberflächenbehandlung: | chrom |
| Material Rückenlehne: | polykarbonát |
| Breite: | 590 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
SESSEL Gliss 952 PEDRALI
Otočná židle s plastovým sedákem a ocelovou základnou.
