| Color: | černá |
|---|---|
| Base diameter: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 14,4 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Depth: | 530 mm |
| Frame: | ocel / otočná, výškově stavitelná |
| Seat height: | 430 mm - 525 mm |
| Výška opěradla od země: | 740 mm - 835 mm |
| Výškově nastavitelné: | ano |
| Purpose: | interiér |
| Čalounění: | sedák GLISS 900.3 - není součástí židle |
| Finishes frame: | chrom |
| Material of seat: | polykarbonát |
| Width: | 590 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
CHAIR Gliss 952 PEDRALI
Otočná židle s plastovým sedákem a ocelovou základnou.
