| Materialbeschreibung: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Höhe: | 900 mm |
| Hmotnost kg: | 7 kg |
| Tiefe: | 500 mm |
| Sitzhöhe: | 450 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Breite: | 440 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
SOKO 472 D
Leider gibt es keine Produktbeschreibung.
