| Material Specification: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Height: | 900 mm |
| Hmotnost kg: | 7 kg |
| Depth: | 500 mm |
| Seat height: | 450 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Width: | 440 mm |
| Availability: | Na objednávku |
SOKO 472 D
Unfortunately there is no product description.
