| Materialbeschreibung: | Podnož z lakované oceli nebo z masivního dubu, des |
|---|---|
| Dezén: | V desce stolu může být veden kabel. |
| Farbe: | Bílá, černá |
| Höhe: | 745 mm |
| Basisdurchmesser: | 750 mm |
| Průměr stolové desky: | 1590 mm |
| Rahmen / Gestell: | Hliníkový rám |
| Tloušťka stolové desky: | 6 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
TISCH ARKI – ARKD 159
Leider gibt es keine Produktbeschreibung.
