| Farbe: | Dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Basisdurchmesser: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 19 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocel, otočná |
| Sitzhöhe: | 780-820 mm ( dle konkrétního sedáku ) |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Oberflächenbehandlung: | chrom, satin, stříbrná barva, černá a zlatá barva |
| Šířka sedáku: | 325-350 mm ( dle konkrétního sedáku ) |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Tonda 4157
Otočná barová židle Tonda 4157 s možností výběru z pěti druhů čalouněných sedáků.
| Preis mit MwSt | 9 111 Kč |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | 7 530 Kč |









