| Color: | Dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Base diameter: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 19 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Frame: | ocel, otočná |
| Seat height: | 780-820 mm ( dle konkrétního sedáku ) |
| Purpose: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Finishes frame: | chrom, satin, stříbrná barva, černá a zlatá barva |
| Šířka sedáku: | 325-350 mm ( dle konkrétního sedáku ) |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Tonda 4157
Otočná barová židle Tonda 4157 s možností výběru z pěti druhů čalouněných sedáků.
| Price with VAT: | 9 111 Kč |
|---|---|
| Price without VAT: | 7 530 Kč |









