| Farbe: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 7,3 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Sitzhöhe: | 775 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Oberflächenbehandlung: | chrom, satin |
| Šířka sedáku: | 350 mm |
| Hloubka sedáku: | 350 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Trilly 1966
Barová židle s čalouněným sedákem
| Preis mit MwSt | 5 663 Kč |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | 4 680 Kč |




