| Color: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 7,3 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Frame: | ocel |
| Seat height: | 775 mm |
| Purpose: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Finishes frame: | chrom, satin |
| Šířka sedáku: | 350 mm |
| Hloubka sedáku: | 350 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Trilly 1966
Barová židle s čalouněným sedákem
| Price with VAT: | 5 663 Kč |
|---|---|
| Price without VAT: | 4 680 Kč |




