| Farbe: | Dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Basisdurchmesser: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 13 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Sitzhöhe: | 500 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Oberflächenbehandlung: | broušená ocel, leštěná ocel |
| Šířka sedáku: | 325 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
TX 4403F
Čalouněná barová židle TX 4403F.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |




