| Barva: | Dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Průměr základny: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 13 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Kostra / rám: | ocel |
| Výška sedáku od země: | 500 mm |
| Určení: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Povrchová úprava: | broušená ocel, leštěná ocel |
| Šířka sedáku: | 325 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE TX 4403F
Čalouněná barová židle TX 4403F.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |




