| Dezén: | zebrano, ebano, bělený dub, wenge |
|---|---|
| Basisdurchmesser: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 16 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocel, otočná |
| Sitzhöhe: | 775 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Oberflächenbehandlung: | broušená ocel |
| Šířka sedáku: | 360 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
TX 4407
Barová židle s dřevěným pevným nebo otočným sedákem.
| Preis mit MwSt | 12 161 Kč |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | 10 050 Kč |




