| Dezén: | zebrano, ebano, bělený dub, wenge |
|---|---|
| Base diameter: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 16 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Frame: | ocel, otočná |
| Seat height: | 775 mm |
| Purpose: | interiér |
| Finishes frame: | broušená ocel |
| Šířka sedáku: | 360 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
TX 4407
Barová židle s dřevěným pevným nebo otočným sedákem.
| Price with VAT: | 12 161 Kč |
|---|---|
| Price without VAT: | 10 050 Kč |




