| Farbe: | wenge, bělený dub, bílá, černá, bíločerná |
|---|---|
| Grundabmessungen: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 15 kg |
| Tragfähigkeit: | 120 kg |
| Rahmen / Gestell: | otočná s vratným mechanismem |
| Sitzhöhe: | 770 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Oberflächenbehandlung: | broušená ocel, chrom |
| Material Rückenlehne: | dřevo, lamino |
| Šířka sedáku: | 315 mm |
| Hloubka sedáku: | 355 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Woody 496
Barová židle se sedákem ve 2 provedeních. Dubové dřevo v úpravě: wenge, bělený dub. V nabídce je sedák, který může být laminátový z vnější i vnitřní strany.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |




