| Barva: | wenge, bělený dub, bílá, černá, bíločerná |
|---|---|
| Rozměr základny: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 15 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Kostra / rám: | otočná s vratným mechanismem |
| Výška sedáku od země: | 770 mm |
| Určení: | interiér |
| Povrchová úprava: | broušená ocel, chrom |
| Sedák: | dřevo, lamino |
| Šířka sedáku: | 315 mm |
| Hloubka sedáku: | 355 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE Woody 496
Barová židle se sedákem ve 2 provedeních. Dubové dřevo v úpravě: wenge, bělený dub. V nabídce je sedák, který může být laminátový z vnější i vnitřní strany.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |




