| Farbe: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Basisdurchmesser: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 21,5 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Sitzhöhe: | 800 mm |
| Výška opěradla od země: | 1040 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Oberflächenbehandlung: | broušená ocel |
| Material Rückenlehne: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 325 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
ZX 4478
Barová židle s čalouněným sedákem a opěrákem.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |

