| Color: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Base diameter: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 21,5 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Frame: | ocel |
| Seat height: | 800 mm |
| Výška opěradla od země: | 1040 mm |
| Purpose: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Finishes frame: | broušená ocel |
| Material of seat: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 325 mm |
| Availability: | Na objednávku |
ZX 4478
Barová židle s čalouněným sedákem a opěrákem.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |

