| Material: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Height: | 1100 mm |
| Weight: | 7 kg |
| Depth: | 490 mm |
| Seat height from ground: | 750 mm |
| Upholstery: | Čalounění a moření dle vzorníku |
| Width: | 460 mm |
| Availability: | For Order |
AMERICA 491 A
Unfortunately there is no product description.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |
