| Material Specification: | ocelová kostra, chromovaný ABS sedák nebo transpa |
|---|---|
| Color: | červená, černá, bílá, transparentní- čirá, kouřová |
| Hmotnost kg: | 4,7 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Depth: | 460 mm |
| Frame: | chrom, bílá a černá |
| Seat height: | 650 mm |
| Výška opěradla od země: | 700 mm |
| Purpose: | interiér |
| Width: | 480 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Arod 500
Modern bar stool with a transparent seat or seat from chromed ABS. Seat dimensions 480×460 mm, seat height from ground 650 or 750.
Barová židle s transparentním sedákem, celobarevným sedákem nebo se sedákem z chromovaného ABS plastu.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |








