| Materiálové provedení: | ocelová kostra, chromovaný ABS sedák nebo transpa |
|---|---|
| Barva: | červená, černá, bílá, transparentní- čirá, kouřová |
| Hmotnost kg: | 4,7 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka: | 460 mm |
| Kostra / rám: | chrom, bílá a černá |
| Výška sedáku od země: | 650 mm |
| Výška opěradla od země: | 700 mm |
| Určení: | interiér |
| Šířka: | 480 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE Arod 500
Barová židle s transparentním sedákem, celobarevným sedákem nebo se sedákem z chromovaného ABS plastu.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |








