| Height: | 915 mm |
|---|---|
| Width: | 475 mm |
| Weight: | 5,7 kg |
| Depth: | 525 mm |
| Výška sedáku od podlahy: | 635 mm |
| Purpose: | Interiér |
| Stohovatelné: | 3 kusy |
| Product Type: | Barová židle |
| Průměr nohou: | 16 mm |
Barstool JAZZ 3706
Harmony of shapes, ergonomics and elegance are the characteristics of the Jazz stool.
The upholstered seat and backrest, separated by a functional opening, are supported by a thin steel frame. Customization is possible thanks to the combinations of the upholstery, in fabric or leather, and the different finishes of the steel.
| Price with VAT from: | On request |
|---|---|
| Price without VAT from: | On request |


