| Material: | Polypropylen |
|---|---|
| Height: | 790 mm |
| Width: | 510 mm |
| Depth: | 530 mm |
| Seat height: | 460 mm |
| Weight: | 3,8 kg |
| Load capacity: | 120 kg |
| Purpose: | Outdoor, Interior |
| Stackable pcs: | 7 |
| Certificate: | CATAS |
| Manufacturer: | PAPATYA |
Chair BALAT-S
Product information
📥 Download the technical data sheet here: Technical Data sheet BALAT S









