| Materiál: | Polypropylen |
|---|---|
| Výška: | 790 mm |
| Šířka: | 510 mm |
| Hloubka: | 530 mm |
| Výška sedáku od země: | 460 mm |
| Hmotnost: | 3,8 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Určení: | Exteriér, Interiér |
| Stohovatelnost ks: | 7 |
| Certifikace: | CATAS |
| Výrobce: | PAPATYA |
Židle BALAT-S
Informace k produktu
📥 Technický list ke stažení zde: Technický list židle BALAT S









